Zdravotní a rehabilitační kroužek

Jelikož v dnešní době začínají mít děti problém s držením těla a nožkama, nabízíme rehabilitační cvičení pod vedením zkušeného lektora jako prevenci nebo odbourání obtíží. Cvičení je zaměřeno na chabé držení těla, skoliózu, dechová cvičení, ale hlavně na problémy nohou ( ploché nohy příčně i podélně ),  problémy na různé vychýlení kolen. Cvičení je i pro děti bez obtíží jako důležitá prevence v jejich vývoji a růstu. Vše je vedeno formou hry a říkanek.

• DEN ZEMĚ

16.4.2021

Dne 22. dubna oslavíme DEN ZEMĚ. Celý týden budeme podnikat tématicky zaměřené aktivity (pokusy, pozorování, třídění odpadu, pozorování lesa,...).

• Platby za stravné a školné

16.4.2021

Od 16. dubna se  bude platit stravné a školné na měsíc duben. Děti, které nemají možnost navštěvovat školu, jsou od platby školného osvobozeny.

• Noční běh

10.4.2021

Fitstudio sportovních aktivit Jany Boučkové pořádá 16.4.2021 Noční běh, kterého se můžete zůčastnit. Veškeré informace se dočtete v tomto souboru ->

Nocni-beh