Rozšířená příprava na školu

V naší mateřské škole je rozšířená příprava předškoláků na vstup do 1. třídy.

Každý den od 13.15. hodin probíhá rozšířená příprava na školu. Příprava neprobíhá pouze ve dnech, kdy se děti věnují kroužkům.

Dále se rodiče spolu s dětmi mohou ve spolupráci s pedagogickou psychologickou poradnou zapojit do programu HYPO, který je zaměřen na rozvoj schopností potřebných pro budoucí zvládání nároků 1. třídy základní školy. V průběhu těchto kurzů mají rodiče možnost vidět své dítě při práci pod vedením pedagoga. Vidí, v čem je dítě úspěšné nebo naopak, co mu nejde. Mají možnost srovnání s jinými dětmi. Rodiče jsou informováni o tom, na čem se aktuálně pracuje a která schopnost je tím rozvíjena. Následně s dětmi pracují doma pod vedením pracovníka PPP a společně se mohou zaměřit na nejslabší stránku dítěte a připravit ho co nejlépe na vstup do 1. třídy.

• DEN ZEMĚ

16.4.2021

Dne 22. dubna oslavíme DEN ZEMĚ. Celý týden budeme podnikat tématicky zaměřené aktivity (pokusy, pozorování, třídění odpadu, pozorování lesa,...).

• Platby za stravné a školné

16.4.2021

Od 16. dubna se  bude platit stravné a školné na měsíc duben. Děti, které nemají možnost navštěvovat školu, jsou od platby školného osvobozeny.

• Noční běh

10.4.2021

Fitstudio sportovních aktivit Jany Boučkové pořádá 16.4.2021 Noční běh, kterého se můžete zůčastnit. Veškeré informace se dočtete v tomto souboru ->

Nocni-beh