Rozšířená příprava na školu

V naší mateřské škole je rozšířená příprava předškoláků na vstup do 1. třídy.

Každý den od 13.15. hodin probíhá rozšířená příprava na školu. Příprava neprobíhá pouze ve dnech, kdy se děti věnují kroužkům.

Dále se rodiče spolu s dětmi mohou ve spolupráci s pedagogickou psychologickou poradnou zapojit do programu HYPO, který je zaměřen na rozvoj schopností potřebných pro budoucí zvládání nároků 1. třídy základní školy. V průběhu těchto kurzů mají rodiče možnost vidět své dítě při práci pod vedením pedagoga. Vidí, v čem je dítě úspěšné nebo naopak, co mu nejde. Mají možnost srovnání s jinými dětmi. Rodiče jsou informováni o tom, na čem se aktuálně pracuje a která schopnost je tím rozvíjena. Následně s dětmi pracují doma pod vedením pracovníka PPP a společně se mohou zaměřit na nejslabší stránku dítěte a připravit ho co nejlépe na vstup do 1. třídy.

Rozločení s předškoláky

kdy- 24-25.6.2022

Program- vlakem do Navarova, děti si dají pohár na Rusalce a pak se vydáme po stezce zpět do Plavů. Cestou budeme plnit schované úkoly a hledat poklad. Po návratu si na školní zahradě  opečeme uzenky, přespíme a ráno nás čeká " ŠKOLKOVÁ MATURITA" a  ŠERPOVÁNÍ.

Cena- 230 Kč (jízdné, pohár, večeře,snídaně, šerpa)

Dětem dejte- BATOH-na cestu- pití, pláštěnka, kapesníky,malá sváča

TAŠKU - kde budou mít věci na přespání - pyžamo, hyg.potřeby, oblečení

Děti si vyzvedněte v MŠ v 11:00 hodin v sobotu.