Rozšířená příprava na školu

V naší mateřské škole je rozšířená příprava předškoláků na vstup do 1. třídy.

Každý den od 13.15. hodin probíhá rozšířená příprava na školu. Příprava neprobíhá pouze ve dnech, kdy se děti věnují kroužkům.

Dále se rodiče spolu s dětmi mohou ve spolupráci s pedagogickou psychologickou poradnou zapojit do programu HYPO, který je zaměřen na rozvoj schopností potřebných pro budoucí zvládání nároků 1. třídy základní školy. V průběhu těchto kurzů mají rodiče možnost vidět své dítě při práci pod vedením pedagoga. Vidí, v čem je dítě úspěšné nebo naopak, co mu nejde. Mají možnost srovnání s jinými dětmi. Rodiče jsou informováni o tom, na čem se aktuálně pracuje a která schopnost je tím rozvíjena. Následně s dětmi pracují doma pod vedením pracovníka PPP a společně se mohou zaměřit na nejslabší stránku dítěte a připravit ho co nejlépe na vstup do 1. třídy.

Návštěva Envira

V pondělí 10. ledna jdou předškoláci - "Krtečkové"             po obědě do Envira. Jejich činnosti budou ekologicky zaměřeny.         V únoru půjdou zase předškoláci - "Zajíčci".

UZAVŘENÍ MŠ

MATEŘSKÁ ŠKOLA BUDE UZAVŘENA OD 23.12.2021 DO 31.12.2021

Provoz bude zahájen v pondělí 3.1.2022 smile

Placení stravného

Od 9.12.2021 se bude platit stravné a školné na měsíc listopad bezhotovostní platbou.Děkujeme .

!Vánoční Besídka!

Kvůli kovidovým opatřením se letos besídka neuskuteční, ale máme pro vás překvapení.

Každou středu chodíme cvičit do sokolovny

Přihlášeným dětěm dejte s sebou do batohu piití, sportovní obuv, tepláky, tričko a mikina.