Čarodějnický den

V pátek jsme si užili krásný Čarodejnický den. Oblékli jsme kostými a společně jsme soutěžili, čarovali, pálili přáníčka a pochutnali si na dobrotách. Celý den jsme si náramně užili.


PředchozíNásledující

 


   
 
 

DEN ZEMĚ

Celý týden jsme se věnovali aktivitám zaměřeným ke dni Země. Uklízeli jsme les na Bubně, tvořili přání pro naši planetu, třídili odpad. Na zahradě jsme našli dopis od veverky Terky, ve kterém byla mapka s úkoly. Děti se podle ní musely orientovat v terénu, plnily různé úkoly a nakonec objevily i ukrytý poklad - odměnu za dobrou práci. Také  jsme shlédli online divadelní hru Včelí královna.


PředchozíNásledující

 


   
 
 

Karneval 2021

Ve středu 24.2.2021 přišla všemi dlouho očekávaná událost MAŠKARNÍ PLES. Mohli jsme se vyřádit v tanci i soutěžích. Díky šikovným maminkám jsme vystrojili výbornou hostinu a náramně si pochutnali. A protože jsme si to všichni užili a moc nás to bavilo, tak jsme si slíbili, že si karneval uspořádáme letos ještě jednou.


PředchozíNásledující

 


   
 
 

T- mobile Olympijský běh - různí běžci, různá místa, jedna myšlenka

To je heslo, s kterým je propojen T-Mobile Olympijský běh už několik let. Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, jestli běháš radši ve městě, v přírodě, na louce nebo na dráze. Na T-Mobile Olympijském běhu jde především o to se hýbat a hlavně pro radost. Zapojili jsme se také a děti si to náramně užily.


PředchozíNásledující

 


   
 
 

Aktuality

 • Čarodějnický den

  21.4.2021

  V pátek 30.4. pořádáme ČARODĚJNICKÝ DEN. Připravte dětem kostým, nastartujte koště a přijďte si zatančit, zakouzlit a čarovat. Čeká nás zábava i soutěže. Těšíme se na vás.

 • DEN ZEMĚ

  16.4.2021

  Dne 22. dubna oslavíme DEN ZEMĚ. Celý týden budeme podnikat tématicky zaměřené aktivity (pokusy, pozorování, třídění odpadu, úklid lesa...).

 • Platby za stravné a školné

  16.4.2021

  Od 16. dubna se  bude platit stravné a školné na měsíc duben. Děti, které nemají možnost navštěvovat školu, jsou od platby školného osvobozeny.

 • Noční běh

  10.4.2021

  Fitstudio sportovních aktivit Jany Boučkové pořádá 16.4.2021 Noční běh, kterého se můžete zůčastnit. Veškeré informace se dočtete v tomto souboru ->

  Nocni-beh

Kontakty

Telefon do školky

Omlouvání děti 

Telefon: 483 398 100

Mobil: 775 238 240

Kontaktní email (neslouží

k omlouvání dětí)

Krtečci -> krtečci@msplavy.cz

Zajíčci -> zajicci@msplavy.cz

Kontakt na paní ředitelku 

Telefon: 602 382 770

E-mail: ibryndova@msplavy.cz

 

Kontakt na vedoucí stravování paní Kopalovou

Mobil: 775 238 240

E-mail: kopalovajidelna@msplavy.cz